تأسف خوردن سریال ویدئو کارگردانی شبکه خانگی

تأسف خوردن: سریال ویدئو کارگردانی شبکه خانگی محسن چاوشی محمد امامی گلاره عباسی فصل دوم شهرزاد شبکه نمایش خانگی

گت بلاگز اخبار بین الملل ابوبکر البغدادی زنده است یا مرده؟

ابوبکر البغدادی سرکرده داعش از هشت ماه پیش در انظار ظاهر نشده است تا جایی که از او تحت عنوان «شبح» یاد می‌شود.

ابوبکر البغدادی زنده است یا مرده؟

ابوبکر البغدادی زنده است یا مرده؟

عبارات مهم : سوریه

ابوبکر البغدادی سرکرده داعش از هشت ماه پیش در انظار ظاهر نشده است تا جایی که از او تحت عنوان «شبح» یاد می شود.

به گزارش تسنیم به نقل از پایگاه خبری المسله، ابوبکر البغدادی سرکرده داعش از هشت ماه پیش در انظار ظاهر نشده است تا جایی که حامیانش از او تحت عنوان «شبح» یاد می کنند و احتمال دارد وی در بمباران نیروهای عراقی و یا ائتلاف عیه داعش به هلاکت رسیده باشد.

ابوبکر البغدادی زنده است یا مرده؟

در 16 ژوئن گذشته ارتش روسیه اعلام کرد به احتمال زیاد البغدادی در حمله هوایی به مقر سرکردگان داعش در نزدیکی الرقه واقع در شمال سوریه به هلاکت رسیده است.

این در حالی است که از سال 2014 تا کنون شایعه ها و اطلاعات زیادی در مورد کشته شدن البغدادی اعلام شده است که مورد تایید قرار نگرفته است.

ابوبکر البغدادی سرکرده داعش از هشت ماه پیش در انظار ظاهر نشده است تا جایی که از او تحت عنوان «شبح» یاد می‌شود.

به هر حال تا کنون هیچ کس به جسد البغدادی که آمریکا جایزه ای 25 میلیون دلاری جهت آن تعیین کرده، دست نیافته است.

در همین ارتباط «پاتریک اسکینر» محقق گروه موسوم به « صوفان گروپ» اعلام کرد، توصیه قابل توجه اینکه سرکرده یکی از خطرناک ترین گروههای تروریستی در تبلیغات خاص این گروه جز موارد نادر حضور نداشته است.

همچنین «صوفیا امارا» یک خبرنگار غربی با تهیه فیلمی مستند در مورد البغدادی گفت، نام واقعی او ابراهیم عواد البدری است که در سال 1971 در شهر سامراء در عراق متولد شد و دو بار ازدواج کرده که حاصل آن چهار فرزند از همسر اول و دو فرزند از همسر دوم است که یکی از دو همسرش او را سرپرست طبیعی یک خانواده توصیف کرد.

ابوبکر البغدادی زنده است یا مرده؟

ناکامی البغدادی در تحقق آرزوهایش

البغدادی به فوتبال بسیار علاقه داشت و آرزو می کرد وکیل شود ولی نتوانست به دانشکده حقوق راه یابد و هر چند علاقه زیادی داشت که وارد فعالیت های نظامی شود ولی ضعف بینایی مانع از تحقق این آرزوی او شد و در نهایت به تحصیلات مذهبی در بغداد رو آورد.

ابوبکر البغدادی سرکرده داعش از هشت ماه پیش در انظار ظاهر نشده است تا جایی که از او تحت عنوان «شبح» یاد می‌شود.

ورود البغدادی به زندان بوکا تحول آینده سازی در زندگی او به شمار می آید، به این ترتیب که وی که در فوریه 2004 یک گروه تروریستی نه چندان تاثیر گذار تشکیل داده بود، دستگیر و روانه زندان بوکا شد که بیش از 20 هزار نفر در آنجا در بند بودند.

او که به عقیده اطرافیانش فردی خجالتی بوده و شاخصه قابل ذکری نداشت در نهایت به سرکرده ارشد داعش تبدیل شد.

ابوبکر البغدادی زنده است یا مرده؟

البغدادی در دسامبر 2004 به علت نبود دلایل کافی مبنی بر گناهکار بودنش، آزاد شد و با ابومعصب الزرقاوی که سرکرده یک گروه تروریستی وابسته به القاعده بود، بیعت کرد.

در اکتبر 2005 آمریکا اعلام کرد نیروهای آمریکایی فردی به نام ابودعاء را به هلاکت رسانده اند و این اسمی بود که گفته می شد البغدادی از آن استفاده می کرد ولی بعدها معلوم شد این عنوان صحت ندارد و البغدادی در ماه می 2010 مسئولیت داعش را برعهده گرفت.

وی توانست با تقویت موقعیت تروریست ها در عراق ساختار این گروه را مورد بازبینی قرار دهد به گونه ای که در سال 2013 این گروه با سوء استفاده از درگیری ها در سوریه به دولت اسلامی در عراق و شام معروف شده است و یک سال بعد از آن عراق را نشانه حملات گسترده خود قرار داد.

البغدادی در یک نوار صوتی که در ماه می 2015 از او پخش شد، مسلمانان را به پیوستن به خلافت خود خوانده و جهاد در کشورهایشان فرا خوانده و تاکید کرد که اسلام هیچ گاه دین صلح نبوده بلکه دین مبارزه و نبرد است.

واژه های کلیدی: سوریه | سرکرده داعش | گروه تروریستی | ابوبکر البغدادی | گروههای تروریستی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs