تأسف خوردن سریال ویدئو کارگردانی شبکه خانگی

تأسف خوردن: سریال ویدئو کارگردانی شبکه خانگی محسن چاوشی محمد امامی گلاره عباسی فصل دوم شهرزاد شبکه نمایش خانگی

گت بلاگز اخبار بین الملل از اوباما محبوب‌ترم / دونالد ترامپ

رئیس‌جمهوری آمریکا طی سخنانی با اشاره به نتیجه های نظرسنجی موسسه «راسموسن» گفت که وی از رئیس‌جمهوری سابق این کشور محبوب‌تر است.

از اوباما محبوب‌ترم / دونالد ترامپ

دونالد ترامپ: از اوباما محبوب ترم

عبارات مهم : اوباما

رئیس جمهوری آمریکا طی سخنانی با اشاره به نتیجه های نظرسنجی موسسه «راسموسن» گفت که وی از مدیر جمهوری سابق این کشور محبوب تر است.

به گزارش ایلنا، «دونالد ترامپ»، مدیر جمهوری ایالات متحده از وقت استفاده کرد و روز گذشته -شنبه- در یک میزگرد اصلاح مالیات در کلیولند، در ایالت اوهایو، گفت که با توجه به نظرسنجی ها، میزان محبوبیت وی از «باراک اوباما»، مدیر جمهوری پیشین ایالات متحده، نیز بالاتر هست.

ترامپ گفت: «۵۱ تا ۵۲ درصد آرا در نظرسنجی اخیر به سود دولت من بوده که اتفاق بسیار خوبی است». اشاره مدیر جمهوری آمریکا به نظرسنجی مؤسسه راسموسن در روز جمعه است که نشان داد حدود ۵۱ درصد از رای دهندگان آمریکایی او را تایید می کنند و ۴۹ درصد از او ناراضی هستند.

ترامپ ادامه داد: «وقتی به شبکه های خبری نگاه می کنم و می بینم که از من به عنوان شخصی یاد می کنند که محبوبیت چندانی ندارد با خود می گویم که این ها راجع به چه حرف می زنند؟ در حقیقت، با نگاهی به این نظرسنجی متوجه می شوید که محبوبیت من از اوباما هم زیاد است.»

ترامپ تکرار کرد: «من از اوباما هم بالاترم». این سخن ترامپ با تشویق حاضران همراه بود.

ترامپ در نوامبر ۲۰۱۶ مؤسسه نظرسنجی راسموسن را «یکی از دقیق ترین نظرسنجی های انتخاباتی» خواند. نظرسنجی های راسموسن زیاد از باقی مؤسسه های نظرسنجی همسو با ترامپ هستند.

مدیر جمهوری آمریکا در ادامه گفت: «منظورم این است که جز تبلیغات بد چیزی نصیب من نمی شود. با خودم می گویم که چطور چنین چیزی ممکن است.»

ترامپ با اشاره به این نظرسنجی گفت: «به نظرم با این اوصاف در انتخابات میان دوره ای مجلس نمایندگان نتیجه خوبی خواهیم گرفت.»

سخنان روز شنبه یکی از چند موردی بود که ترامپ از یافته های مؤسسه راسموسن جهت نشان دادن محبوبیتش نسبت به باراک اوباما استفاده می کند.

در اوایل ماه آوریل، ترامپ نظرسنجی راسموسن را که میزان محبوبیت او را بالاتر از ۵۰ درصد نشان داده بود، ستایش کرد. این در حالی است که مدیر جمهوری آمریکا به آمار سایر مؤسسه ها- مانند هاروارد، گالوپ و اینوسترز بیزینس دیلی- که محبوبیت او را بین ۳۸ تا ۴۴ درصد اعلام کرده اند، توجهی نمی کند.

ترامپ در حساب توئیتری خود در این باره نوشت: «از مؤسسه راسموسن جهت نظرسنجی صادقانه اش ممنونم. محبوبیت مان به ۵۰ درصد رسید که بالاتر از میزان محبوبیت اوبامای متقلب در وقت مشابه ریاست جمهوری اش است.»

ترامپ در ماه مارس میلادی نیز چنین ادعایی را مطرح کرد.

او در حساب توئیتری خود نوشت: «راسموسن و دیگران میزان محبوبیت ما را حدود ۵۰ درصد تخمین زده اند که از میزان محبوبیت اوباما در آن وقت زیاد است و با این حال، کارشناسان سیاسی دوست دارند بگویند که محبوبیت من “تاحدودی کم” هست. آن ها می دانند که دارند دروغ می گویند. نمایش را تمام کنید، دروغگویان!»

از اوباما محبوب‌ترم / دونالد ترامپ

واژه های کلیدی: اوباما | آمریکا | اوباما | آمریکایی | باراک اوباما | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs