تأسف خوردن سریال ویدئو کارگردانی شبکه خانگی

تأسف خوردن: سریال ویدئو کارگردانی شبکه خانگی محسن چاوشی محمد امامی گلاره عباسی فصل دوم شهرزاد شبکه نمایش خانگی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی حمله احمدی‌نژادی‌ها به آیت‌الله مصباح‌ یزدی

بعد از صحبت‌های آیت الله مصباح یزدی درمورد احمدی‌نژاد حامیان مدیر دولت دهم علیه او وارد میدان شدند.

حمله احمدی‌نژادی‌ها به آیت‌الله مصباح‌ یزدی

حمله احمدی نژادی ها به آیت الله مصباح یزدی

عبارات مهم : سیاست

بعد از صحبت های آیت الله مصباح یزدی درمورد احمدی نژاد حامیان مدیر دولت دهم علیه او وارد میدان شدند.

به گزارش خبرآنلاین، «اطاعت از احمدی نژاد اطاعت از خداست» این را آیت الله مصباح یزدی در تابستان 88 مطرح کرده بود تا حمایت خود را مدیر دولت دهم تکمیل کرده باشد؛ ولی چرخ سرنوشت به گونه ای نچرخید که حمایت تمام قد او از محمود احمدی نژاد بتواند بدون ولی و اگر به پیش برود تا جایی که در ماههای آخر دولت دهم دیگر سراغی از آن دفاعیات پر طمطراق نبود و تا حدودی سیاست سکوت در پیش گرفته شد.

حمله احمدی‌نژادی‌ها به آیت‌الله مصباح‌ یزدی

اما بعد از مدتی این سکوت خودش تبدیل به یک سیبلی جهت انتقاد به راس هرم جبهه پایداری شد. تا جایی که آیت الله مصباح با یک رویکرد ملایم تلاش کرد به جای انتقاد مستقیم به عملکرد احمدی نژاد رفتارهای او را متاثر از مشایی معرفی کند. او گفت: «هنوز هم جهت بنده این یک معمایی است که اینچنین آدمی با این فراست با این هوش با این کارآمدی، چطور شیفته یک نفری می شود که از خودش ضعیف تر است و صدها نقطه ضعف در آن قابل رویت هست. جهت بنده هنوز این معما باقی هست. ولی به هر حال یک واقعیتی هست. »

تکذیب جایگزین تائید

احمدی نژادی که زمانی صورت مورد اعتماد جبهه پایداری بود این روزها آنچنان طوفانی در عرصه سیاست داخلی به راه انداخته است که نه تنها اصولگرایان بلکه جبهه پایداری به عنوان خاستگاه مهم او در برخورد و تصویر العمل به یک درماندگی رسیده است و این موضوعی نیست که وضوحش در کلام آیت الله مصباح یزدی پنهان بماند. او در گفت و گویی که با خبرآنلاین داشت گفت: اعمال و واکنش‌ها امروز احمدی‎نژاد را تأیید نمی‎کنم، چون اکنون یک حالت انحرافی در او می‎بینم.

بعد از صحبت‌های آیت الله مصباح یزدی درمورد احمدی‌نژاد حامیان مدیر دولت دهم علیه او وارد میدان شدند.

هجمه احمدی نژادی ها به آیت الله مصباح

چند ساعتی از انتشار مصاحبه آیت الله مصباح یزدی در خبرآنلاین نگذشته بود که سیل کامنت ها جهت این خبر به راه افتاد. هر چند خبرآنلاین از انتشار این کامنت ها معذور است ولی این واکنش‌ها نشان می دهد حامیان مدیر دولت دهم آنچنان شرکت یافته در اینترنت و رسانه ای به پیش می روند که حتی حاضرند به پدر معنوی سال های دور خود هم اینگونه هجمه و حمله کنند.

واژه های کلیدی: سیاست | انتشار | انتقاد | احمدی نژاد | احمدی نژاد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs