تأسف خوردن سریال ویدئو کارگردانی شبکه خانگی

تأسف خوردن: سریال ویدئو کارگردانی شبکه خانگی محسن چاوشی محمد امامی گلاره عباسی فصل دوم شهرزاد شبکه نمایش خانگی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (678)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (678)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (678)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

طناز طباطبایی این پست را گذاشت و از عبدالرضا کاهانی کارگردان خوش هنر سینما، تقدیر و تمجید کرد. تصویر مربوط به فیلم توقیف شده است (از آن توقیف هایی که هیچگاه برطرف نمیشود!) “ارادتمند؛ نازنین، بهاره، تینا” آخرین ساخته عبدالرضا کاهانی هست. البته آخرین ساخته ی تمام شده است ی ایشان، چون یک فیلم دیگر نیمه کاره به نام “ما شما را دوست داریم زن یایا” در دست ساخت دارند که بخشی از آن در تایلند فیلمبرداری شده است است و یک کار کمدی است.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (678)

ببینیم چه کار میکنی حسام جان، تنها امید یک ملت تو هستی!

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

یک روز نشده که خبر رسان تلگرام فیلتر شده، موهای فرزند از غمِ دوری یار ببین به چه روزی افتاده است.

سوال روز: کدام گزینه از نظر شما چندش آور تر است؟

1) شلوارک محسن مسلمان

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (678)

2) جوراب بهادر عبدی

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

ابوالفضل جلیلی کارگردان نامی کشورمان هم در اینستاگرام صفحه دارد و هر از چند گاهی دلنوشته ای – با همان زبان شیوا و بی هراس اش – به اشتراک میگذارد. اینجا هم تصویری از کودکی هایش گذاشته. ابوالفضل جلیلی رکوددار ساخت فیلم توقیفی در طول تاریخ سینمای دنیا هست. 15 فیلم ساخته که هر 15 مورد آن در کشور توقیف شده است و به اکران درنیامده هست، ولی در جشنواره های خارجی جوایز بسیاری به دست آورده است.

فرهاد مجیدی به توهین کننده ی عزیز توصیه کرد که جهت بزرگ شدن به بزرگان توهین نکند. او هم چشم گویان به اتاق خود رفت تا در تنهایی به واکنش‌ها زشتش فکر کند.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (678)

آزاده نامداری تصویری قدیمی در کنار شقایق دهقان و سایر دوستانش به اشتراک گذاشت. خود صورت ها هم به قحطی سوژه خورده اند و روی به تصویر های آرشیوی خود آورده اند.

دو تصویر زیر، پوشش اعضای گروه ماکان بند در کنسرت چند شب پیششان را نشان میدهد. بار الها امتحان های قبلی بس نبود که با چنین هنرمندانی هم ما را به امتحان میکشی؟! خدایا بسه دیگه… خسته شدیم دیگه (با گریه و هق هق خوانده شود)

لباسشان طوری است که انگار وسط اجرای سیرک بوده اند که بهشان اطلاع دادند “سریع پاشین بیاین کنسرت داریم”.

فرشاد احمدزاده این تصویر از خود در مراسم خوش حالی قهرمانی پرسپولیس را انتشار داده است که ای کاش نمی کرد، فهمید اوضاع بیریخت شده است و آن را پاک کرد و باز ای کاش اینگونه ناشیانه واکنش‌ها نمی کرد. خلاصه اینکه فرزند مان این روز ها حالش خیلی خوش نیست.

اگر دیدی جوانی بر دیواری تکیه کرده، بدان والپیپر بوده و گریه کرده!

مینا ساداتی هم با ظاهری عزادار این تصویر را گذاشت. فکر کنم به سوگ خبر رسان تلگرام نشسته است.

سارا بهرامی با این پست، کاوه صباغ زاده کارگردان جوان سینما را حسابی شرمنده کرده هست. بعد از هجمه های فراوان منتقدین و البته عموم مردم به فیلم “ایتالیا ایتالیا” که کاوه صباغ زاده آن را ساخته بود و سارا بهرامی هم ستاره اش بود، حالا این فیلم در یک جشنواره خارجی برنده جایزه شده است و سارا احتمالاً خواسته به آن هجمه ها پاسخ دهد.

شوخی ضعیف حمید هیراد با میلاد ولی عصر (عج).

همانطور که ملاحظه می کنید آتیلا خان پسیانی از اینکه 61 ساله شده است بسیار خوشحال است و دارد از ته دلش می خندد!

سلفی پویا امینی در کنار بانو مهرانه مهین ترابی که این شب ها با سریال “آنام” در حال درخشش است.

آرزوی سلامتی داریم جهت همه عزیزانی که در تخت بیمارستان هستند، مخصوصاً امیر کاظمی و این کوچولوی دوست داشتنی.

احمد مهرانفر دیشب در مراسم اکران شخصی فیلم “خجالت نکش”، از همسر محترمه رو نمایی کرد و با هم به این مراسم رفتند. لباسشان را هم ست کرده بودند. ارزوی خوشبختی داریم جهت این زوج عزیز.

سام درخشانی هم به همراه همسر جان در این مراسم حاضر شده است بود و طبق معمول خبری از کوچولویشان نبود.

عبدالرضا اکبری بازیگر بی حاشیه و خوش سابقه سینما و تلویزیون که بدون شک یکی از نامزدهای عالی ترین بازیگر سریال پرطرفدار “آنام” هست. آدم دلش کباب میشود جهت استیصالِ کاراکتری که داستان و البته بازیِ خوب جناب اکبری آن را خلق کرده.

قطعا بهاره کیان افشار نخستین فرد در تاریخ است که رسماً از تاریخ تولد خود تقدیر کرده هست. تولدش مبارک!

حالا چون تازه عروس و داماد هستند ما دو تصویر را به ایشان تخصیص داده شده است میدهیم. (مثلا بخاطر کمبود سوژه نیست!)

دانیال حکیمی و پسرش آقا دانا در حال ورزش و کوهنوردی. دانا همان کوچولویی است که در سریال “خواب و بیدار”ِ مهدی فخیم زاده نقش پسرِ دانیال را ایفا کرده بود. حتما یادتان هست.

ممنون از دلداری و امید بخشی ات احمد جان!

عکس بهاری الهام جعفرنژاد بازیگر کم کار سینما و تلویزیون. از آن دسته ای که مدتی روی بورس بودند و سپس محو شدند.

پست تبریک جالب ستاره پسیانی به مناسبت تولد پدرش.

سلفی دو تن از خوب های این روزهای سینما، هومن سیدی و جواد عزتی، به صرف صبحانه در یک کافه.

مریم زن جسارتاً این هایی که نوشته اید مشخصات یک فرد “اُسکُل” را نشان میدهد.

حالا که دقت میکنیم سارا و نیکا آنقدر ها هم غیر قابل تشخیص از هم نیستد، از نظر قد و هیکل تفاوت دارند. فقط مسئله اینجاست که نمی دانیم قدبلنده ساراست یا نیکا!

الناز حبیبی یکی دیگر از میهمانان خاص اکران شخصی فیلم “خجالت نکش” بود. فیلمی کمدی به کارگردانی رضا مقصودی و هنرنمایی احمد مهرانفر و شبنم مقدمی. این شلور و کمربند را الناز احتمالا از گنجه لباس های قدیمی پدرش پیدا کرده است.

پیام صالحی و محمدعلیزاده در حال رفیق بازی در کنار یک ویلای نیمه ساز. احتمالاً متعلق به یکی از این عزیزان است.

لیندا کیانی و شبنم مقدمی هم در اکران “خجالت نکش” حاضر بودند.

لعیا زنگنه و مهدی سلطانی در نمایی از سریال “پدر” آخرین کار در دست ساخت بهرنگ توفیقی (البته تا این لحظه، چون بعید نیست فردا یک کار دیگر را شروع کند) که در ماه مبارک رمضان از تلویزیون پخش خواهد شد. مطلب امروز هم به آخر رسید. ممنون از اینکه همراهمان بودید. شب و روزتان خوش.

اخبار فرهنگی/ برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | سریال | سینما | تلگرام | تصویری | سینمای | اخبار فرهنگی و هنری

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (678)

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (678)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs