تأسف خوردن سریال ویدئو کارگردانی شبکه خانگی

تأسف خوردن: سریال ویدئو کارگردانی شبکه خانگی محسن چاوشی محمد امامی گلاره عباسی فصل دوم شهرزاد شبکه نمایش خانگی

مهاجم آرژانتینی موفقیت‌های زیادی کسب کرده است که می‌توان او را جزو بهترین‌های تاریخ دنیا فوتبال دانست.

۱۰ موفقیت بزرگ مسی

۱۰ موفقیت بزرگ مسی

عبارات مهم : اروپا

مهاجم آرژانتینی موفقیت های زیادی کسب کرده است که می توان او را جزو عالی ترین های تاریخ دنیا فوتبال دانست.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، لیونل مسی، مهاجم و ستاره آرژانتینی بارسلونا به موفقیت های زیادی دست یافته است و به همین خاطر می توان او را یکی از عالی ترین های تاریخ دانست. او را با بازیکنانی همچون دیگو آرماندو مارادونا، پله و آلفردو دی استفانو مقایسه می کنند چون علاوه بر توانایی هایش توانسته رکوردهای زیادی را بشکند و عناوین متعددی به دست آورد.

افراد زیادی از ستاره آرژانتینی انتقاد می کنند که نتوانست به همراه تیم ملی فاتح کوپا آمه ریکا شود و نتوانست آلبی سلسته را جهت فتح جام جهانی رهبری کند. با این حال کسی نمی تواند استعداد مهاجم بارسلونا را کتمان کند. در ادامه به ۱۰ موفقیت بزرگ مسی اشاره می شود.

۱۰ موفقیت بزرگ مسی

۱. پادشاه لالیگا و کوپا دل ری

او به همراه آندرس اینیستا و ژاوی ارناندس بیشترین قهرمانی را در لالیگا اسپانیا تجربه کرد. مهاجم آرژانتینی در مجموع هشت عنوان قهرمانی در این بازی ها به دست آورد و می تواند در سال ۲۰۱۸ با فتح نهمین جام از ژاوی پیشی بگیرد (بارسلونا امشب با کسب یک امتیاز برابر دپورتیوو لاکرونیا قهرمان لالیگا می شود).

مهاجم آرژانتینی موفقیت‌های زیادی کسب کرده است که می‌توان او را جزو بهترین‌های تاریخ دنیا فوتبال دانست.

۲. ۲۰۱۲، سال تاریخی جهت مسی

ستاره بارسلونا سال ۲۰۱۲ را به نحو فوق العاده ای به آخر رساند. او در این سال ۹۱ گل به ثمر رساند. مسی در لیگ قهرمانان اروپا، کوپا دل ری، سوپر جام اروپا، لالیگا و تیم ملی این رکورد را به ثبت رساند. عبور کردن از آن خیلی است.

۳. چهار قهرمان در اروپا

ستاره آرژانتینی همچنین توانست چهار بار فاتح لیگ قهرمانان اروپا شود. آخرین بار در فصل ۱۵ – ۲۰۱۴ رخ داد که بارسا توانست یوونتوس را شکست دهد. همچنین در فصل های ۱۱ – ۲۰۱۰ برابر منچستریونایتد، ۰۹ – ۲۰۰۸ دوباره برابر یونایتد و ۰۶ – ۲۰۰۵ برابر آرسنال به این عنوان دست یافت.

۱۰ موفقیت بزرگ مسی

۴. سه جام جهانی کلوب ها

مسی سه بار قهرمانی در جام جهانی کلوب ها را تجربه کرد که در دو فصل آنها، فاتح سه گانه شد (لالیگا، کوپا دل ری و لیگ قهرمانان اروپا). آبی اناری ها در سال ۲۰۰۹ در فینال استودیانتس لاپلاتا را شکست دادند. مسی دومین گل تیمش را در پیروزی دو بر یک به ثمر رساند. بارسلونا در سال ۲۰۱۱ برابر سانتوس برزیل قرار داده شد و شماره “۱۰” این تیم توانست دبل کند. بارسلونا در سال ۲۰۱۵ با سه گل ریورپلاته را شکست داد.

۵. ۱۰۰ گل در لیگ قهرمانان اروپا

مهاجم آرژانتینی موفقیت‌های زیادی کسب کرده است که می‌توان او را جزو بهترین‌های تاریخ دنیا فوتبال دانست.

درست است که کریستیانو رونالدو برترین گلزن لیگ قهرمانان اروپا است ولی مسی به عنوان یک بازیکن غیر اروپایی عالی ترین گلزن محسوب می شود. مهاجم آرژانتینی توانست در مارس گذشته صدمین گلش را در این بازی ها به ثمر برساند.

۶. مسی طلایی

مهاجم بارسلونا یکی از ارکان مهم تیم ملی کشورش در کسب مدال طلای المپیک ۲۰۰۸ بود. با وجود این که آنخل دی ماریا گل قهرمانی را برابر نیجریه به ثمر رساند ولی او نیز در این مسابقه ها دو بار گلزنی کرد.

۱۰ موفقیت بزرگ مسی

۷. توپ های طلا

بازیکن شماره “۱۰” آلبی سلسته مانند رونالدو پنج بار برنده توپ طلا شده است هست. مهاجم آرژانتینی از سال ۲۰۱۵ نتوانسته است به این عنوان دست یابد و همه آنها به مهاجم رئال مادرید رسیده است.

۸. دارنده بیشترین کفش طلا اروپا

دیگر جایزه ای که او به همراه رونالدو به یک اندازه تصاحب کرد کفش طلای اروپا هست. هر دو بازیکن توانستند چهار بار برنده این جایزه شوند. مسی آخرین بازیکنی است که توانست فاتح این عنوان شود که این اتفاق در فصل ۱۷ – ۲۰۱۶ رخ داد. او ۳۷ گل به ثمر رساند.

۹. عبور از تلمو سارا

مسی در سال ۲۰۱۴ توانست از رکورد سارا عبور کند و پر افتخارترین بازیکن در فتح لالیگا شود. مهاجم آرژانتینی از سال ۲۰۱۴ توانست ۳۷۸ گل به ثمر برساند. این آمار در هفته های آینده اصلاح خواهد یافت.

۱۰. عالی ترین گلزنی آلبی سلسته

ستاره بارسلونا عالی ترین گلزن تیم ملی هست. او جهت آرژانتین در ۱۲۳ بازی ۶۱ گل به ثمر رسانده هست. مسی توانست از رکورد گابریل باتیستوتا با ۵۶ گل پیشی بگیرد.

واژه های کلیدی: اروپا | ستاره | لالیگا | بارسلونا | بارسلونا | لیگ قهرمانان اروپا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs